EN İYİ 10 DERS :

İstanbul PHP Konferansı

php-istPhp Geliştiricileri bir araya getirmeyi amaçlayan php-ist : İstanbul Php Konferansı 6 Temmuz 2013 Cumartesi günü Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Beşiktaş kampüsünde gerçekleştirilecek. Etkinliği sponsorları arasında Zend, Github, Opera gibi global markalar yer alıyor. Sabah 09:00’da açılış konuşmasıyla başlayacak etkinlik seminerlerle akşam 17:00’a kadar sürecek.

Daha önce düzenlenen etkinliklerde seminerler arasında koşturmaktan diğer yazılımcılarla tanışma / sohbet etme imkanı fazla bulunamıyordu. İstanbul Php Konferansında bu problem düşünülmüş ve 17:00 - 18:00 saatleri arası teknik sohbet / sosyalleşme zamanı olarak belirlenmiş. Ayrıca seminerler eş zamanlı 2 salonda gerçekleştiğinde bir seminerden feragat etmek zorunda kalıyorduk. Bu etkinlikte aynı zaman diliminde sadece 1 konferans gerçekleşiyor. Etkinliğe şehrin merkezinde yer alan kampüsün ev sahipliği yapıyor olması da katılımı arttıracak önemli avantajlardan biri.

Yeniliklerden haberdar olmak, sektör çalışanları ile tanışmak ve daha anlaşılır, performanslı, güvenli, standartlara uygun kod yazabilmek için etkinliğe katılmanızı öneriyoruz.

Etkinlik hakkında detaylara ulaşmak ve ücretsiz kayıt olmak için 2013.phpist.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye'de yazılım sektörüne hitap eden etkinliklerin özellikle son 1 yıl için de çeşitlenmeye ve artmaya başlaması bilişim sektörü adına oldukça güzel. Umarım İstanbul Php Konferansı etkinliği de her yıl tekrarlanarak devam eder.

Yazıyı Ekleyen Editör :

Yazının Eklenme Tarihi :

İbrahim Hızlıoğlu
24 Haziran 2013 - Pazartesi Günü

Yazının Okunma Sayısı :

Yazının Kategorisi :

14804 Defa Okundu

Bu Yazıya Ait Etiketler :

Php İstanbul, Php-ist, Php Etkinlik, Php Konferans, İstanbul Php Konferansı, Php Geliştirici Seminerleri, Php Developer, Php etkinlikleri, Yazılım konferans, yazılım seminer, programlama seminer, programlama konferans