EN İYİ 10 DERS :

Özgür Web Günleri 2012

Linux Kullanıcıları Derneği ve Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu tarafından "Özgür Web Günleri" etkinliği üçüncü kez düzenleniyor. Türkiye'de bir çok sektör çalışanı ve bilişim bölümü öğrencilerini bir araya getiren etkinlikte, bu yıl yine birbirinden güzel sunumlar katılımcıları bekliyor.

İlk etkinliği 2010 yılında düzenlenen organizasyonda ben de CodeIgniter Sunumu ile yer almıştım. Bu tarz organizasyonlara katılarak hem yeni bilgilere ulaşıyorsunuz hem de bir çok ortak yönünüzün olduğu kişilerle tanışıp, sohbet etme imkanına sahip oluyorsunuz. Özgür Web Günleri 2012'yi zamanınız varsa mutlaka katılmanız gereken bir etkinlik olarak sizlere önerebilirim.

Özgür Web Günleri daha önce olduğu gibi bu yıl da Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşiminde 19-20 Ekim tarihinde gerçekleşecek. Etkinliğe katılmak için herhangi bir ücret ödemeniz veya kayıt yaptırmanız gerekmiyor.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilir, etkinlik takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı Ekleyen Editör :

Yazının Eklenme Tarihi :

İbrahim Hızlıoğlu
16 Ekim 2012 - Salı Günü

Yazının Okunma Sayısı :

Yazının Kategorisi :

14709 Defa Okundu

Bu Yazıya Ait Etiketler :

özgür web günleri, bilişim seminerleri, bilişim eğitimi, yazılım, programlama, php sunumu, java sunumu, yazılım eğitimi, yazılım etkinliği