EN İYİ 10 DERS :

Php Günleri 2013

Php Günleri 25 Mayıs 2013 Cumartesi günü Nişantaşı Üniversitesi Bayrampaşa kampüsünde "Php Günleri 2013" etkinliği düzenleniyor. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe Php & Web teknolojileri ile ilgilenen bilişim sektörü çalışanları ve üniversite öğrencileri davet ediliyor. Etkinliğe katılanlar seminerleri takip etmek dışında Zend'den indirim çeki (Herkese), 5 kişiye Php Storm lisansı, Dikeyeksen yayınevinden bilişim kitapları vb. bir çok hediyelere sahip olma şansını da yakalıyor.

Yeni ve güncel bilgiler edinmek, sektörde ki uzman Php geliştiricileri ile tanışmak ve bilişim sektörü çevrenizi genişletmek için bu etkinliğe katılmanızı öneriyoruz. Etkinlik takvimini incelemek, etkinlik alanına ulaşım alternatiflerinizi öğrenmek ve ücretsiz kayıt yaptırmak için www.phpgunleri.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlk kez düzenlenen bu etkinlik umarım geleneksel bir hal alır ve her yıl Php Geliştiricileri bu etkinlikte bir araya gelir.

Yazıyı Ekleyen Editör :

Yazının Eklenme Tarihi :

İbrahim Hızlıoğlu
19 Mayıs 2013 - Pazar Günü

Yazının Okunma Sayısı :

Yazının Kategorisi :

15137 Defa Okundu

Bu Yazıya Ait Etiketler :

Php Etkinlik, Php Seminer, Php Günleri, Php Etkinlikleri, Web Etkinlikleri, Php Konferansı, Php Sunumu, Php Günleri 2013