EN İYİ 10 DERS :

Çekilişle Bilgisayar Kontrollü Robotik Kitabı Hediye

Önce ki yazılarımızda sizlere sunduğumuz ücretsiz video ve makalelerin yanında, kişisel gelişiminize katkı sağlayacağını düşündüğümüz ürünleri de hediye etmeye başlayacağımızı belirtmiştik. İlk çekilişimizde ASP.NET 4.0 İle Web Programcılığının Temelleri kitabını hediye etmiş ve kazananı duyurmuştuk.

Bu çekilişimizde sizlere Dikeyeksen tarafından 2010 yılında yayınlanan ve Devrim Çamoğlu tarafından hazırlanan ”Bilgisayar Kontrollü Robotik” kitabını hediye edeceğiz. Sadece teorik bilgilere odaklanmak dışında, pratik bilgileri de sunan ve 10 açıklamalı uygulama örneği ile fark yaratan bir kitap olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik kitabın yanında bir de uygulama CD’si veriliyor.

Bilgisayar Kontrollü Robotik

Elektronik ve akıllı robotlara ilgi duyan, Üniversite ve Liselerin benzer bölümlerinde okuyan ziyaretçilerimize oldukça faydalı olacağını düşündüğümüz bu kitaba sahip olma şansını yakalamak için çekiliş kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

ÇEKİLİŞE NASIL KATILACAĞIM? :

Form alanına Ad - Soyad ve Mail adresinizi yazarak kaydettiğinizde çekilişe katılmış olacaksınız. Aynı mail adresi ile sadece 1 kez çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekilişi kazanan kişiye mail adresi aracılığı ile ulaşıp adres bilgilerini talep edeceğimiz için, doğru mail adresi girmeniz önemlidir.

KAZANAN KİŞİ NASIL BELİRLENECEK? :

Formu doldurup çekilişe katılmaya hak kazananlar arasında kura çekerek 1 asil ve 2 yedek kazanan belirleyeceğiz. Kazanan kişiye mail ile ulaşarak TC kimlik numarasını ve kargo işlemi için gerekli bilgilerini bize ulaştırmasını rica edeceğiz. 3 gün sonunda bize bilgilerini ulaştırmadığı veya verdiği Tc kimlik numarası ile siteye girdiği isim bilgisi eşleşmediği takdirde hediye hakkını kaybedecek ve 1. yedek üye ile iletişime geçeceğiz. Aynı süreç 1. yedek üye içinde geçerli olacaktır.

KURALLAR :

  • Çekilişe birden fazla mail adresiyle katıldığını tespit ettiğimiz kişiler çekiliş hakkını kaybedecektir.
  • Çekilişe sahte bilgilerle katıldığını tespit ettiğimiz kişiler çekiliş hakkını kaybedecektir.

ÇEKİLİŞ TAKVİMİ :

  • Başlangıç Tarihi :
  • 13 Mayıs 2011
  • Bitiş Tarihi :
  • 13 Haziran 2011
  • Kazananın Duyurulma Tarihi :
  • Çekilişe katılımın sona ermesinden sonra en geç 3 gün içinde sitemizden duyurulacaktır.

ÇEKİLİŞE KATIL :

Çekilişe katılmak için buraya tıklayarak formu doldurmanız gerekmektedir.

KAZANANI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Yazıyı Ekleyen Editör :

Yazının Eklenme Tarihi :

İbrahim Hızlıoğlu
13 Mayıs 2011 - Cuma Günü

Yazının Okunma Sayısı :

Yazının Kategorisi :

4388 Defa Okundu

Bu Yazıya Ait Etiketler :

WebteDers çekiliş, WebteDers Kitap Hediye, Hediye kitap, robotik, robot programlama, elektronik kitap, akıllı robot