EN İYİ 10 DERS :

Facebook Programlama Kitabı (2.baskı) Çekilişi

Sitemiz kurucularından İbrahim Hızlıoğlu'nun hazırladığı, Facebook uygulamaları geliştirmeyi konu alan kitaba sahip olmak istermisiniz ? ilk kitabın geliştirilmiş ve içeriği editlenmiş hali olan 2. baskısını çekiliş uygulamamızdan form doldurup veya facebook hesabı ile kayit olan 2 kişiye hediye ediyoruz.

Facebook Programlama (Uygulama Geliştirme)


Facebook Uygulama Geliştirme Kitabı Hakkında :

Facebook popülerliğini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. İnsanların Facebook’ta olması, markaların da Facebook’ta olmasını zorunlu kılıyor. Markalar çok daha az maliyet ile kullanıcılarla çok daha samimi bir iletişim kurarak kısa zamanda çok daha büyük kitlelere ulaşabiliyorlar. Bunlara ilaveten bu markalar tanıtımlarını ve reklamlarını yapabilmek için fan sayfaları, facebook uygulamaları gibi kanalları kullanma gereği duyuyorlar. Ve bunlar için dijital ajanslar, sosyal medya ajansları vb. şirketlerden destek alıyorlar. Bu da Facebook’un başlı başına bir sektör haline gelmesini sağlıyor.


İbrahim Hızlıoğlu Kimdir? :

İbrahim Hızlıoğlu Balıkesir’in Susurluk ilçesinde doğdu. Bilgisayar ile ilk olarak ilkokul yıllarında tanıştı ve oyunlar sayesinde bilgisayara her geçen gün daha fazla bağlandı. Ortaokul yıllarında interneti keşfederek hazır site araçları ile amatör siteler hazırlamaya ve oyunlar için eklentiler yapmaya başladı. Lise öğrenimini teknik lise bilgisayar bölümünde sürdürmesiyle yolu programlama ile kesişti ve internet programcılığı ile ilgilenmeye başladı. 2005 yılından itibaren PHP ile dinamik web uygulamaları geliştiren yazar, 2008 yılında www.webdeders.com adresinde yayında olan bir video eğitim sitesi kurarak bildiklerini ücretsiz paylaşmaya başladı. 2009 yılında Facebook uygulamaları geliştirmeye başlayarak bir çok kurumsal şirketin sosyal medya projelerinde yer aldı. 2010 yılında çıkardığı CodeIgniter Framework eğitim seti ile PHP alanında ilk ileri düzey görsel eğitim setini piyasaya sunmuş oldu. 2008 yılından itibaren İstanbul’da dijital ajanslarda çalışmaya başlayan yazar şu an Rabarba’da “Php & Facebook Developer” pozisyonunda görev almaktadır.


Facebook Uygulama Geliştirme

KAZANAN KİŞİ NASIL BELİRLENECEK? :

Formu doldurup çekilişe katılmaya hak kazananlar arasında kura çekerek 2 asil ve 2 yedek kazanan belirleyeceğiz. Kazanan kişilere mail ile ulaşarak kargo işlemi için gerekli bilgilerini bize ulaştırmasını rica edeceğiz. 3 gün sonunda bize bilgilerini ulaştırmadıkları takdirde hediye haklarını kaybedecek ve yedek talihlilere devredecektir.


ÇEKİLİŞE KATIL :

Çekilişe katılmak için buraya tıklayarak formu doldurmanız gerekmektedir.

Ayrıca çekilişe Facebook hesabı ile kayıt olanlar ve bu içeriği beğenen - paylaşan kişiler +1 çekiliş hakkı kazanıyor.

Yazıyı Ekleyen Editör :

Yazının Eklenme Tarihi :

Ömür Teşi
05 Mayıs 2012 - Cumartesi Günü

Yazının Okunma Sayısı :

Yazının Kategorisi :

5392 Defa Okundu

Bu Yazıya Ait Etiketler :

Facebook Uygulama Geliştirme, Facebook Programlama, İbrahim Hızlıoğlu, FQL, Facebook Query Language, Graph Api, Facebook Kitabı, Facebook Türkçe Kaynak, Facebook Geliştirici, Facebook dersleri, Facebook Eğitimi