EN İYİ 10 DERS :

Drupal (PHP) Kitabı Çekilişi

Dikeyeksen Yayınevi'nden çıkan ve Turgay İltuş tarafından hazırlanan Drupal isimli kitaba sahip olmak için 18 Mart 2012 tarihine kadar çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe katılanlar arasından 5 şanslı ziyaretçimiz ödülün sahibi olacak.

» Devamını Okuyun

Uzmanından SEO Kitabı Çekilişi

Dikeyeksen Yayınevi'nden çıkan ve Kaan Gülten tarafından hazırlanan Uzmanından SEO isimli kitaba sahip olmak için 4 Mart 2012 tarihine kadar çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe katılanlar arasından 5 şanslı ziyaretçimiz ödülün sahibi olacak.

» Devamını Okuyun

Google+ Fan Sayfamız Açıldı.

Google+ sayfamız açıldı. Google+ Fan sayfamıza katılmak isteyen ziyaretçilerimiz alttaki logoya tıklayarak grubumuza dahil olabilirler.


Webte Ders
on Google+

» Devamını Okuyun

Facebook Programlama Kitabı Çekilişi

Kişisel gelişiminize katkıda bulunacak ürünleri çekilişle dağıtmaya devam ediyoruz. Bu çekilişte sizlere kendi kitabımı hediye etmek nasip oldu. :) Ağustos ayının ortasında satışına başladığımız ve Dikeyeksen Yayınevi tarafından dağıtımı yapılan Facebook Programlama (Uygulama Geliştirme) kitabımı 4 şanslı ziyaretçimize hediye edeceğim.

» Devamını Okuyun

Hacking Interface Kitabı Çekiliş Sonucu

Evet arkadaşlar çekilişlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. 01 Ekim 2011 itibariyle bir çekilişimizin daha sonuna geldik. Şimdiden yeni çekilişimizin süprizini veriyorum, sıradaki kitabımız web sitemizin kurucularından İbrahim Hızlıoğlu'nun yazmış olduğu ve Dikeyeksen Yayıncılık tarafından dağıtımı yapılan Facebook Programlama kitabından 2 tane hediye edeceğiz. Bu çekilişimizin kazananlarını alt satırlarda bulabilirsiniz. Eğer bu çekilişi kazanamadıysanız üzülmenize gerek yok çünkü çekilişlerimiz hız kesmeden devam edecek. ;)

» Devamını Okuyun

Hacking Interface Kitabı Hediye

Sizlerle paylaştığımız ücretsiz video dersler ve makalelerden sonra, 2011 yılından itibaren sizlerin kişisel gelişiminize katkıda bulunacak hediyeleri çekilişle dağıtmaya başlamıştık. Sıradaki çekilişimizde ise Kodlab yayınlarından çıkan Hamza Elbahadır'ın yazmış olduğu "Hacking Interface - Bilişimin Yeraltı Dünyasından" isimli kitabı hediye olarak veriyoruz.

» Devamını Okuyun

Facebook Uygulama Geliştirme

Facebook Uygulama GeliştirmeAğustos ayının ortasında Türkiye'de ilk ve tek "Facebook Uygulama Geliştirme" konulu basılı kaynağı piyasaya sunduk. Eksikliği ciddi derecede hissedilen bir alanda hazırladığımız Facebook Programlama kitabı kısa sürede sosyal ağlarda ve forumlarda ilgi görmeye başladı. Bu ilgi satış oranlarına da yansıyarak kitabın satışa çıktığı 5. Gününde hepsiburada.com adresinde, 10. Günde D&R'da “Çok Satanlar” listesinde zirveye oturmasını sağladı. Satış oranları dışında benim için en önemli etmenlerden biri okuyucuların yapacağı yorumlardı. Şu ana kadar olumlu yorumların ezici çoğunluğu beni oldukça fazla mutlu ediyor. :)

» Devamını Okuyun