EN İYİ 10 DERS :

A dan Z ye PHP Kitabı Çekiliş Sonucu

Sizlerle paylaştığımız ücretsiz video dersler ve makalelerden sonra, 2011 yılından itibaren sizlerin kişisel gelişiminize katkıda bulunacak hediyeleri çekilişle dağıtmaya başlamıştık. Bugün Seçkin Yayıncılık tarafından dağıtımı yapılan A'dan Z'ye PHP kitabını kazanan kişiyi açıklama zamanı geldi. Eğer bu çekilişi kazanamadıysanız üzülmenize gerek yok çünkü çekilişlerimiz hız kesmeden devam edecek. :)

» Devamını Okuyun

A dan Z ye Php Kitabı Hediye

Daha önce sırasıyla "ASP.NET 4.0 İle Web Programcılığının Temelleri" , "Bilgisayar Kontrollü Robotik" ve "Android Programlama" kitaplarını çekilişle şanslı ziyaretçilerimize hediye etmiştik. Bu çekilişte ise Rıza Çelik tarafıdan yazılan ve Seçkin Yayıncılık tarafından basımı ve dağıtımı yapılan A'dan Z'ye PHP kitabını hediye edeceğiz.

» Devamını Okuyun

Android Programlama Kitabı Çekiliş Sonucu

Webteders.com olarak kitap dağıtmaya devam ediyoruz. Hatırlayacağınız üzere önce "ASP.NET 4.0 İle Web Programcılığının Temelleri" kitabını daha sonra "Bilgisayar Kontrollü Robotik" kitabını çekilişle şanşlı ziyaretçilerimize ulaştırmıştık. 19 Haziran 2011 - Pazar günü duyurmuş olduğumuz "Android Programlama" kitabı çekilişi bugün itibarıyla son bulmuştur. Kazanan ziyaretçilerimiz altta belirtilmiştir.

» Devamını Okuyun

Çekilişle Android Programlama Kitabı Hediye

Bu çekilişimizde sizlere Dikeyeksen tarafından 2011 yılında yayınlanan ve Muharrem Taç tarafından hazırlanan Android Programlama kitabını hediye edeceğiz.

» Devamını Okuyun

Bilgisayar Kontrollü Robotik Kitabı Çekiliş Sonucu

Geçtiğimiz haftalarda "Bilgisayar Kontrollü Robotik" isimli kitabı, çekiliş ile bir ziyaretçimize hediye edeceğimizi belirtmiştik. Öncelikle çekilişe gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyoruz. Çekiliş için son katılım tarihini 13 Haziran 2011 olarak belirlemiştik ve an itibariyle zaman doldu. Bizde söz verdiğimiz üzere çekilişimizi gerçekleştirdik.

» Devamını Okuyun

Çekilişle Bilgisayar Kontrollü Robotik Kitabı Hediye

Bu çekilişimizde sizlere Dikeyeksen tarafından 2010 yılında yayınlanan ve Devrim Çamoğlu tarafından hazırlanan ”Bilgisayar Kontrollü Robotik” kitabını hediye edeceğiz. Sadece teorik bilgilere odaklanmak dışında, pratik bilgileri de sunan ve 10 açıklamalı uygulama örneği ile fark yaratan bir kitap olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik kitabın yanında bir de uygulama CD’si veriliyor.

» Devamını Okuyun

PostgreSql Konferansı

PostgreSql PostgreSql Türkiye grubu ilk etkinliğini "1. PostgreSQL Türkiye Konferansı" adı altında 30 Nisan 2011 tarihinde gerçekleştiriyor. İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde düzenlenecek bu konferansa katılarak PostgreSql'in özellikleri, PostgreSql'in Php, Python vb. diller ile kullanımı, PostgreSql Performans optimizasyonları vb. konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

» Devamını Okuyun