EN İYİ 10 DERS :

Bedava Kitap Kazanma Şansı Yakala

2008 yılından bugüne kadar sizlerle bir çok ücretsiz video ders ve makale paylaştık. 2011 yılı ile birlikte sizlere hediyelerde göndermeye başlıyoruz. Farklı zamanlarda, farklı ürünlerle çekilişler yapmaya devam edeceğiz. Çekilişle dağıtacağımız hediyeler site içeriğiyle bağlantılı olarak, kişisel gelişiminize katkı sağlayacak eğitim içerikli ürünlerden oluşacaktır. Lafı fazla eveleyip gevelemeden çekilişimiz hakkında detayları size aktarmaya başlayayım. :)

Bu çekilişte Seçkin Yayınevi tarafından 2010 yılı Mayıs ayında yayınlanan ve Memik Yanık tarafından hazırlanan "ASP.NET 4.0 İle Web Programcılığının Temelleri" isimli kitabı hediye edeceğiz. Asp.Net ile ilgilenen ve uygulama geliştiren arkadaşlara faydalı olacağını düşünüyorum.

Asp.Net Kitabı Çekilişi

ÇEKİLİŞE NASIL KATILACAĞIM? :

Form alanına Ad - Soyad ve Mail adresinizi yazarak kaydettiğinizde çekilişe katılmış olacaksınız. Aynı mail adresi ile sadece 1 kez çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekilişi kazanan kişiye mail adresi aracılığı ile ulaşıp adres bilgilerini talep edeceğimiz için, doğru mail adresi girmeniz önemlidir.

KAZANAN KİŞİ NASIL BELİRLENECEK? :

Formu doldurup çekilişe katılmaya hak kazananlar arasında kura çekerek 1 asil ve 2 yedek kazanan belirleyeceğiz. Kazanan kişiye mail ile ulaşarak TC kimlik numarasını ve kargo işlemi için gerekli bilgilerini bize ulaştırmasını rica edeceğiz. 3 gün sonunda bize bilgilerini ulaştırmadığı veya verdiği Tc kimlik numarası ile siteye girdiği isim bilgisi eşleşmediği takdirde hediye hakkını kaybedecek ve 1. yedek üye ile iletişime geçeceğiz. Aynı süreç 1. yedek üye içinde geçerli olacaktır.

KURALLAR :

  • Çekilişe birden fazla mail adresiyle katıldığını tespit ettiğimiz kişiler çekiliş hakkını kaybedecektir.
  • Çekilişe sahte bilgilerle katıldığını tespit ettiğimiz kişiler çekiliş hakkını kaybedecektir.

ÇEKİLİŞ TAKVİMİ :

  • Başlangıç Tarihi :
  • 24 Şubat 2011
  • Bitiş Tarihi :
  • 10 Nisan 2011
  • Kazananın Duyurulma Tarihi :
  • Çekilişe katılımın sona ermesinden sonra 3 gün içinde sitemizden duyurulacaktır.

ÇEKİLİŞE KATIL :

Çekilişe katılmak için buraya tıklayarak formu doldurmanız gerekmektedir.

KAZANANI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN


Yazıyı Ekleyen Editör :

Yazının Eklenme Tarihi :

İbrahim Hızlıoğlu
24 Şubat 2011 - Perşembe Günü

Yazının Okunma Sayısı :

Yazının Kategorisi :

6801 Defa Okundu

Bu Yazıya Ait Etiketler :

WebteDers çekiliş, WebteDers Kitap Hediye, Asp.Net Kitabı, Asp.Net 4.0, ASP.NET 4.0 İle Web Programcılığının Temelleri, Seçkin yayıncılık, Memik Yanık, Visual Basic, Asp.Net ve Visual Basic