EN İYİ 10 DERS :

CodeIgniter Sunumu - Özgür Web Teknolojileri Günleri 2010

Özgür Web Teknolojileri Günleri 2010Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu tarafından 15-16 Ekim tarihlerinde "Özgür Web Teknolojileri Günleri 2010" adı altında düzenlenecek etkinliğe konuşmacı olarak katılacağımı daha önce yazdığım yazıda detayları ile birlikte paylaşmıştım. CodeIgniter sunumunu bugün gerçekleştirdik. Aldığımız ilk tepkiler pozitif yönde. Etkinlik videoları hazırlanıp paylaşıldığında kendimizi değerlendirme imkanını bulacağız. Seminerde benim sunduğum bölüme ait slide gösterisini slideshare.com upload ettim aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sunuma ait video hazırlanıp yayınlandığında, buradan sizlerle paylaşacağım.

İbrahim Hızlıoğlu :

Fatih Bazman :

Özgür Web Teknolojileri Günleri 2010'da düzenlediğimiz seminer dışında, diğer seminer ve atölye çalışmalarına da katıldık. Genel anlamda iyi bir organizasyon olduğunu ve katılımında yoğun olduğunu söyleyebilirim. Sektörde bilinen kişiler ve sosyal ağlardan tanıdığım kişiler ile tanışma ve sohbet etme imkanı buldum. Yeni bilgilere ulaşmanın yanında, sosyal çevremizi genişletme imkanınıda katılanlara sunan bir organizasyon oldu. Umarım devamlılığı sağlanır ve gelecek yıllarda daha fazla sponsor ile birlikte çok daha güzel ve güçlü bir organizasyon düzenlenir.

Yazıyı Ekleyen Editör :

Yazının Eklenme Tarihi :

İbrahim Hızlıoğlu
16 Ekim 2010 - Cumartesi Günü

Yazının Okunma Sayısı :

Yazının Kategorisi :

8858 Defa Okundu

Bu Yazıya Ait Etiketler :

CodeIgniter Sunumu, CodeIgniter Semineri, Özgür Web Teknolojileri Günleri 2010, Özgür web günleri, CodeIgniter, İbrahim Hızlıoğlu, Fatih Bazman, Kamil Örs, Yeditepe üniversitesi bilgiyayar topluluğu, Linux Kullanıcıları Derneği, Özgür web günler 15-16 ekim, Php semineri